Vitajte vo svete autofÓlÍ

Autofólie  jedinečným  doplnkom auta, ktorý prináša široké spektrum benefitov . Pod pojmom autofólie si každý predstaví niečo iné. Faktom je, že sú skvelou voľbou v prípade, že chcete svoje auto a jeho posádku ochrániť pred škodlivými vonkajšími vplyvmi ako je UV žiarenie, nepríjemné oslnenie, prehrievanie a blednutie interiéru, či neželané pohľady okoloidúcich a potenciálnych zlodejov na sedadlá interiéru. Zároveň pomôžu zvýšiť atraktivitu vášho vozidla. Ich spoločnou črtou je, že sa lepia, aplikujú na rôzne časti auta. 

Podľa účelu použitia delíme autofólie do týchto kategórií : 

Autofólie na okná

Inak nazývané aj okenné alebo solárne autofólie, sú skvelou voľbou proti prehriatiu  vozidla a posádky počas horúcich letných dní. Dokážu odraziť, eliminovať viac než 60% slnečnej energie, čo znižuje potrebu použitia klimatizácie a vedie k celkovej úspore paliva. 

Okenné autofólie zároveň blokujú až 99% škodlivého UV žiarenia, čím chránia nielen posádku, pred jeho nepriaznivým vplyvom, ale aj interiér vozidla pred vyblednutím. Navyšezabraňujú nepríjemnému oslepeniu slnkom, čo ocenia najmä deti sediace v autosedačkáchOkenné autofólie vytvárajú efektívnu slnečnú clonu, vďaka čomu je cesta pohodlná a stáva sa zážitkom

Ďalším veľkým benefitom, ktorý určite ocení každý majiteľ okenných fólií,  je súkromie, ktoré poskytujú. Bránia okoloidúcim, ako aj potenciálnym zlodejom vidieť, čo máte uložené na sedadlách. Stupeň ochrany môžete zvýšiť aplikáciou špeciálnej  bezpečnostnej fólie na okno, ktorá znemožní páchateľovi sklo jednoducho rozbiť.

Autofólietaktiež zvyšujú bezpečnosť pri haváriách. Pri nárazemôžu udržať črepiny nalepené na fólií, čím zabraňujú rezným poraneniam od lietajúcich črepín.  Pomáhajú tak ochrániť nielen váš majetok, ale najmä zdravie

Car wrap - polepy áut

Unikátna technológia autofólií car wrap umožňuje pomerne jednoducho a lacno kompletne zmeniť dizajn vášho auta. Z ponuky našej spoločnosti sme ju preto určite nemohli vynechať. Tento typ autofólií má mnoho unikátnych vlastností. 

Tou najhlavnejšou je možnosť vytvorenia jedinečného a atraktívneho vzhľadu vozidla, bez nutnosti prestriekania pôvodného laku, čo býva náročné nielen na čas, ale aj financie. 

Vďaka jedinečným car wrap fóliám môžete zmenu farby karosérie dosiahnuť rýchlejšie a meniť ju tak často, ako sa vám páči. Z bohatej ponuky fólií od popredných svetových  výrobcov3M, Avery Dennison či Hexis si vyberie každý milovník car wrapu. Fólie metalické, karbónové, maskáčové, perleťové, lesklé, matné alebo v 3D prevedení vytvoria jedinečný vzhľad a vlastný štýl vášho auta. 

Ak si však netrúfate na radikálnu zmenu farby, máme riešenie aj pre vás. Môžete si vytvárať vlastný štýl výstrednými farbami a vzormi, či už celej karosérie alebo len jednotlivých dielov.  

Farebné doplnky pre CarWrap, a  Reklamné polepy

Originálny vzhľad a čiastočnú zmenu laku svojho štvorkolesového miláčika môžete dosiahnuť taktiež aplikáciou rôznych farebných doplnkov akými sú ozdobné vzory, pásy, zrkadlá, nápisy,  či iné elementy, vďaka ktorým budete na ceste neprehliadnuteľní.

 Ak vlastníte firmu a chcete byť zákazníkom stále na očiach, čiastočný polep je tým najlepším riešením pre váš vozový park.  Reklamné polepy zabezpečujeme od návrhu, prezentáciu až po samotnú aplikáciu pre celé flotily áut. 

Ochranné fólie laku

Každé vozidlo je na cestách vystavené rôznym hrozbám ako ajnepriaznivým vplyvom počasia, a taktiež ďalším vonkajším faktorom, ktoré majú vplyv na krásu, trvácnosť a odolnosť laku. Rôzne hlboké alebo drobné škrabance, poškodenia ododrazených kamienkov apadajúcichkrúpov či posypová soľ na ceste jeho životnosť významne znižujú a hodnota vášho auta klesá. Preto jedôležitélakchrániť. Ideálnou voľbou je ochranná fólia laku, ktorá tvorí akýsi "pancier". Ochranné fólie od výrobcov SunTek, 3M, Hexis, WinFol sa môžu pochváliťvynikajúcimivlastnosťami:

  vysoká odolnosť proti nárazom a škrabancom

 hydrofóbny povrch, ktorý zabraňuje usadzovaniu špiny na povrchu

 samoregeneračná vlastnosťumožňuje opraviť drobné odreniny pomocou pôsobenia tepla, horúceho vzduchu alebo vody, kedy sa jednoducho samé zacelia

 vďaka dlhej životnosti - 5 až 10 rokov je vaše auto roky dokonale chránené

 veľkou výhodou je, že ak sa rozhodnete svoje auto predať, fólia sa jednoducho odlepí a lak vášho auta bude vyzerať ako nový

Viac informácií o autofóliách