Car Wrap

Car wrap autofólie patria k najobľúbenejším a najjednoduchším formám vylepšenia vzhľadu vozidla. Ich široké možnosti z nich robia žiadaný produkt, ktorý nájdete aj v ponuke AB spoločnosti Autofólie Bratislava. Chcete mať auto po akom ste vždy túžili? Dajte mu jedinečný dizajn aplikáciou ochrannej fólie na auto car wrap. Okrem skrášlenia a zmeny farby auta, vám nová car wrap fólia v kombinácii s ochrannými fóliami zabezpečí aj ochranu laku auta

Aké sú výhody car wrap fólií? 

Milovníci áut investujú do car wrap fólií jednoducho preto, lebo tieto fólie na auto vyzerajú príťažlivo a dokážu výrazne zmeniť dizajn vozidla

Vytvorenie jedinečného dizajnu auta bolo aj prvotným motívom, prečo boli car wrapfólie na autá vyvinuté. Zmena farby auta, či použitie ľubovoľného motívu v akýchkoľvek farbách, je s týmito fóliami oveľa jednoduchšia a rýchlejšia v porovnaní s prefarbením karosérie. 

Výhodou car wrap fólie na auto je aj cena, ktorá ponúka prijateľné riešenie vylepšenia vzhľadu vášho auta.

Obrovským a možno aj najväčším prínosom je ich jedinečnosť a originalita

Kreativite sa medze nekladú ani u nás. Na výber je nekonečný zástup farieb a typov car wrap fólií. Svoje vysnívané fólie si tak v našej ponuke môžete nájsť aj vy. Či už preferujete matné alebo lesklé fólie, alebo vám viac prirástli k srdcu karbónové, či perleťové, nie je to problém. K dispozícii sú aj metalické fólie, 3D karbónové, maskáčové, proste od výmyslu sveta.  Veľkým plusom je aj možnosť aplikovať ľubovoľné motívy či texty na tieto fólie, a urobiť tak zo svojho auta jedinečný kúsok.

Car wrap fólie z našej ponuky  

AB spoločnosť Autofólie Bratislava pracuje len s tými najkvalitnejšími materiálmi, ktoré sa pýšia dokonalou trvácnosťou, príťažlivým vzhľadom a vysokou kvalitou, čo je dokázané množstvom aplikácií a spokojných zákazníkov. Našou prioritou sú fólie od špičkových a známych výrobcov ako sú 3M, Avery Dennison, Hexis, WinFol či SunTek. Široké spektrum farieb či prevedení fólií vám umožní vytvoriť váš vlastný originálny dizajn vozidla.  Materiál od popredných svetových výrobcov je zárukou kvality a dlhej životnosti.   
Vlastnýdizajna originalitajelennavašejkreativite ! 

 Špičkové car wrap fólie v rukách našich odborníkov dokážu jednoducho a rýchlo z vášho bežného modelu urobiť jedinečný kúsok, ktorý bude pôsobiť dokonale.

AB spoločnosť Autofólie Bratislava 

Aplikácia car wrap fólií je činnosťou, ktorú by mala vykonávať skúsená a zodpovedná firma. Nevhodná fólia alebo jej zlá aplikácia nevyzerá dobre a určite ani nikomu radosť neurobí.Dokonca môže spôsobiť poškodenie laku karosérie. Sú to pritom zbytočne vyhodenépeniaze.

Aplikáciu car wrap fólií sa oplatí zveriť odborníkom

V AB spoločnosti Autofólie Bratislava máme dlhoročné praktické skúsenosti a zručnosti, ktoré sú pri montáži car wrap fólií priam nevyhnutnosťou. Pracujeme so značkovými a kvalitnými materiálmi, preto okrem profesionálne odvedenej montáže dostanete aj tie najlepšie produkty.

Kit č.1
(kapota)

200 € / 300 €

Kit č.2
(nárazník + 2ks blatníky)

400 € / 550 €

Kit č.3
(kapota + predný nárazník)

400 € / 600 €

Kit č.4
(kapota + nárazník + blatníky + sp zrkadlá)

900 € / 1200 €

Kit č.5
(kapota + nárazník + blatníky + sp. zrkadlá + strecha + spod. podbeh)

1200 € / 1500 €

Kit č.6
(celé auto)

1800 € / 4000 €

Telefón: +421 903 632 203

Rezervovať termín

E-mail: info@autofolie-bratislava.eu