Montáž autofólií

Nájsť a vybrať si kvalitnú montážnu firmu môže byť oveľa zložitejšie ako výber samotnej autofólie. Základom pri výbere sú však jednoznačne kladné referencie – či už od priateľov, kolegov alebo z internetu. Samotná profesionálna montáž je zložitá činnosť, ktorú by mala vykonávať profesionálna firma s potrebnými skúsenosťami. 

Ako odbornú montáž autofólií vykonávame my v AB spoločnosť Autofólie Bratislava?

Preferujeme kvalitu 

AB spoločnosť Autofólie Bratislava pracuje s kvalitným značkovým materiálom  popredných svetových výrobcov Johnson Window Films, SunTek, WinFol, 3M a inými. Za viac ako 12 ročné pôsobenie v oblasti lepenia fólií sme nadobudli zručnosť, ktorá je pri aplikácií taká potrebná. Štúdium v spojení s praxou nám poskytlo množstvo odborných znalostí o vlastnostiach materiálov a ich správaní. Vďaka tomu môžu naši skúsení preškolení odborníci previesť profesionálnu montáž autofólií na vysokej úrovni.   

Okrem kvalitne a bezchybne odvedenej aplikácie vám poskytneme aj poradenstvo,  a po konzultácii aj možnosť montáže priamo v pohodlí vášho domova. AB spoločnosť Autofólie Bratislava je teda ideálnym partnerom pre tých, ktorí sa o svoje vozidlo starajú a, chcú pre neho aj pre seba to najlepšie!  Individuálny prístup k potrebám našich klientov je totiž dôležitou súčasťou našej politiky.     

Rezervovať termín

E-mail: info@autofolie-bratislava.eu

Telefón: +421 903 632 203