Máme viac ako 12 rokov skúsenosti v oblasti lepenia a predaja fólií na rôzne účely použitia, či už sa jedná o okenné fólie rôzneho druhu na rezidencie, autofólie na sklá, ochranné autofólie na karosériu, car wrap fólie na zmenu farby vozidla alebo reklamné polepy na prezentáciu firmy a produktov. Ako samostatná firma AB spoločnosť s.r.o. - Autofólie Bratislava, fungujeme viac ako 9 rokov.Počas pôsobenia sme vykonali množstvo úspešných polepov rôzneho zamerania od veľkých projektov pre spoločnosti ako Slovakia Auto, MicroStep, Slovenská Sporiteľňa, cez stredne veľké projekty pre Viva s.r.o, Volskwagen Slovakia, Auto Palace Bratislava - BMW & MINI a mnoho ďalších.

Najväčšiu základňu našich zákazníkov tvoria ľudia, fyzické osoby, ktorí si nechávajú najčastejšie aplikovať autofólie na sklá proti prehrievaniu a škodlivým UV lúčom, ochranné autofólie na ochranu karosérie, alebo car wrap fólie pre vytvorenie jedinečného štýlu auta.    Či sa jedná o veľkých zákazníkov alebo o fyzické osoby, každému sa snažíme poskytnúť maximálnu kvalitu služieb, odborné znalosti a osobitný prístup. Veľmi nás teší, ak výsledok našej práce splní požiadavky zákazníka a prináša potešenie a úžitok.


Odborné poradenstvo a najkvalitnejšie materiály

Odborné poradenstvo, osobná prezentácia, dobrá komunikácia a perfektne odvedená práca je cesta, ktorou sa snažíme pracovať a poskytovať naše služby. Najlepšou reklamou sú spokojní zákazníci, ktorí sa na nás opakovane spoliehajú.

Pracujeme so špičkovými materiálmi od svetových výrobcov
, ktorých kvalitu máme rokmi overenú, za použité materiály zodpovedáme a poskytujeme na ne záruku.Pre čo najlepšie poradenstvo používame odborné materiály, meracie zariadenia a v našich priestoroch máme vytvorenú vzorkovňu, tak aby si zákazník vedel ponúkané materiály prezrieť a dotykom ohmatať. Pretože Je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. 


Aplikácia fólií pred vašimi očami

Počas aplikácie fólií na vašom aute môžete byť prítomný a vidieť ako sa aplikácia vykonáva. Vytvorili sme pre vás útulné prostredie, v ktorom sa každý zákazník bude počas čakania cítiť príjemne a dokonca môže popritom aj pracovať, ak mu to náplň práce umožňuje. Sedenie, wifi, káva a čaj sú samozrejmosťou.